Renowacja Antyków i Mebli Stylowych

 

 

 

 

THE OLD DESIGN

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z galerią wybranych prac przed i po renowacji, które znajdziecie Państwo w menu - galeria.

Podstrony zostały podzielone na renowacja antyków , meble malowane oraz meble z okresu PRL.

 

Mamy nadzieję, iż zamieszczone zdjęcia wraz z opisami prac pomogą Państwu w ocenie naszej firmy i być może ułatwią znalezienie odpowiadających Państwu rozwiązań w zakresie doboru kolorów oraz wykończeń mebli, nad restauracją których się Państwo zastanawiają.

 

Jak widać metody prowadzenia renowacji są różne w zależności od rodzaju mebla, jego stanu i okresu powstania, gatunku drewna oraz oczywiście od tego jakie wymagania stawia przed nami właściciel mebla.

 

Możliwości doboru barw i wykończeń są bardzo szerokie, dlatego też jesteśmy przekonani, iż z naszą pomocą każdy znajdzie satysfakcjonujące go rozwiązanie, dzięki czemu wiele mebli zamiast popaść w zapomnienie zyska nowe życie i nadal będzie zdobić Państwa domy.

 

Proszę pamiętać o tym,że rodzaj renowacji zawsze stanowi przedmiot uzgodnień z Państwem, bowiem to nie my będziemy dany mebel użytkować lecz jego właściciel.

 

Chętnie służymy darmową radą i wyceną. Zapraszamy do współpracy.

GALERIA PRAC

THE OLD DESIGN

Renowacja Antyków i Mebli Stylowych